7 nejčastějších dotazů ohledně hraní na svatbě

Po desítkách svatebních poptávek za letošní a minulý rok jsme zjistili, že řadu párů hledajících svatební kapelu trápí víceméně stále ty stejné otázky. Sepsali jsme tedy odpovědi na 7 nejpalčivějších:

DOTAZ: Jaká je nejběžnější délka vašeho vystoupení na svatební party?

ODPOVĚĎ: Nejčastěji hrajeme od 18 do 24 h.

DOTAZ: Kolik místa potřebujete a jste schopni hrát i venku?

ODPOVĚĎ: Na sestavení aparatury potřebujeme prostor zhruba 3x4m. Pochopitelně čím je prostor větší, tím lépe.  V letních měsících hráváme často na venkovních prostranstvích, optimálně zastřešených altánem a se zpevněným podkladem.

DOTAZ: Co dalšího budete z naší strany potřebovat?

ODPOVĚĎ: Nezbytné je zajistit přípojku na 230V.

DOTAZ: Jak probíhá svatba ve vašem podání?

ODPOVĚĎ: Na místo, kde se svatba odehrává, přijedeme s minimálně hodinovým předstihem, abychom stihli nachystat a zapojit techniku. Začneme v čas, který si určíte. Samozřejmostí je, že hrajeme formálně oblečeni. Zpravidla hrajeme sety dlouhé 30-45 minut, délku upravujeme dle situace, nálady a reakcí svatebčanů či individuální domluvy. Zdarma zajistíme reprodukovanou hudbu dle Vašeho výběru v pauzách, případně i před či po skončení vystoupení. Počítat můžete i se světelnými efekty dokreslujícími atmosféru show.

DOTAZ: Naše svatba bude mezinárodní. Můžete kromě češtiny moderovat i v angličtině?

ODPOVĚĎ: Není to žádný problém, hovoříme plynně anglicky. Navíc jsme pro vaši svatbu velmi dobrou volbou, protože hrajeme hudbu, které rozumí celý svět.

DOTAZ: Zahrajete hostům skladbu na přání i mimo váš repertoár?

ODPOVĚĎ: Pravděpodobnost, že danou skladbu budeme všichni znát a umět zahrát není příliš velká. Hosté ale mohou nahlédnout do repertoáru a vybrat si případně jinou skladbu, kterou znají.

DOTAZ: Oba máme rádi písničku XY. Zahrajete nám ji na první tanec?

ODPOVĚĎ: Na první tanec si můžete vybrat kteroukoliv skladbu z našeho širokého repertoáru. Pokud trváte na svém nejoblíbenějším songu, můžeme se o tom pobavit, nikoliv ale garantovat.