Co nabízíme?

Prověřený repertoár

Provedeme vás historií poctivé hudby. Náš repertoár nabízí největší hity zlaté éry rock’n’rollu od 50. let, ale i nářezy z nejvyšších příček rockových žebříčků 80. a 90. let. Převážně od nás uslyšíte světové pecky, nezapomínáme ale ani na to nejlepší, co se urodilo na poli české hudby.

Osobitý styl

Dejte vale samohrajkám a pánům s klávesami.  Zapomeňte na Landu a Kabáty. Kapela Yezz má vlastní osobitý styl. Neustále na sobě pracujeme – testujeme nové skladby, brousíme svou image. Pokud nějaká skladba naživo nefunguje, nemilosrdně ji škrtáme ze seznamu.

Světová kapela

Hlavním působištěm kapely je Moravskoslezský kraj. Velmi rádi zahrajeme i v Olomouckém a Zlínském kraji. Koná-li se vaše akce v jiném kraji ČR, či do konce jiné zemi, neváhejte nás kontaktovat, domluvíme se na podmínkách. Samozřejmě jsme schopni moderovat akce kromě češtiny i v angličtině.

Nezáleží na typu akce

Záleží na tom, že se budete bavit. Jsme kapela na svatbu. Plesová kapela. Kapela na firemní večírek. Kapela na oslavu vašich narozenin nebo jubilea vaší babičky. Na formě nezáleží. Důležitý je obsah.

Profesionální ≠ drazí

Uvědomujeme si, že cena je při plánování svatby důležitou položkou. Proto jsme levnější, než většina kapel srovnatelné kvality. Nechte si zdarma připravit individuální nabídku, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Garance spokojenosti

Už 10 let máme jen spokojené klienty. Řadu z nich i opakovaně. Nevěříte? Přečtěte si, co o nás říkají lidé, kterým jsme hráli na svatbě nebo při jiné příležitosti.