v
Svatba v Hřebčíně Albertovec

Konec svatební sezony 2016

Letošní sezóna svateb se nachýlila ke konci. Podzimní termíny nejsou z hlediska příznivosti počasí pro svatby tak úplně vhodné, takže si je obvykle vybírají již jen ty otužilejší páry a největší opozdilci.
V této sezoně máme za sebou téměř dvě desítky odehraných víkendů. Někdy je to opravdu fuška, ale vždy to stojí za to. A každá odehraná svatba pro nás znamená nové zkušenosti a inspiraci, které pak můžeme znovu vkládat do dalších vystoupení. Děkujeme všem párům, kterým jsme letos mohli dělat společnost při jejich velkém dni. Přejeme jim, aby byli ve společném životě šťastni.

Hrajeme na večírcích!

Ačkoliv jsou svatby těžištěm našeho působení, umíme hrát i jiné akce. Pozvěte si nás třeba na firemní večírek. A ať chcete nebo ne, Vánoce jsou znovu prakticky za dveřmi, tak proč je pořádně neoslavit? Uspořádejte si ve firmě pořádnou vánoční party, na které nebude chybět pořádná rock`n`rollová hudba. Kapela Yezz pro vás zajistí živé vystoupení doprovázené světelnými efekty.

Kapela Yezz kompletně pokrývá Moravskoslezský kraj, není ale problém dojet i do Olomouckého či Zlínského kraje. Hledáte-li kapelu pro kraje více západnějším směrem, můžete nás kontaktovat. Pokusíme se najít řešení i pro vás.

Kontaktujte kapelu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo webového formuláře.