A je to tady. Podzim, brzké stmívání a dlouhé večery. A zároveň období večírků, které firmy pořádají pro své zaměstnance od podzimu až do Vánoc. Možná taky nějaký ten firemní večírek plánujete a máte nespočet starostí s tím, jak všechno zvládnout. Chcete své hosty, firemní partnery, kolegy z práce i potencionální investory uchvátit výborným jídlem, kvalitním pitím, příjemnou atmosférou a do uší jim chcete nechat hrát líbivou muziku. V tom případě jste na správném místě, protože s tím vám můžeme pomoci!

Nejsme kapela, na kterou se zapomene

Jak se vlastně pozná kvalitní kapela na firemní večírek? Možná že právě tak, že se o ní bude mluvit ještě dlouho poté, co odezní poslední dozvuky hraných skladeb a okamžiky strávené v příjemné společnosti na večírku se promění ve vzpomínky. Nejsme kapela, na kterou se zapomene hned poté, co za posledním hostem klapnou dveře a světla potemní. Jsme kapela, která vás bude doprovázet od prvního přípitku do poslední skleničky. Důkazem pro toto tvrzení může být fakt, že si nás firmy na své večírky zvou i opakovaně.

 

Hudba ke konverzaci i rockové běsnění

Správná kapela na firemní akci by měla umět přizpůsobit lidem. A víte co? My s tím nemáme sebemenší problém! Budeme vašim hostům hrát jemně do ouška během plynulé konverzace, kdy je naše hudba nebude rušit, ale zároveň příjemně podtrhne atmosféru. Stejně tak můžeme hosty přimět k běsnění , které přichází na řadu v pozdějších nočních hodinách. Provedeme vás celým večerem a přizpůsobíme naše tempo vašim potřebám, rozpoložení i náladě. 

 

Firemní večírek zcela bez starostí

Dobře víme, že uspořádat akci pro větší počet lidí tak, aby měla určitou úroveň a hosté si pak na vás neukazovali prstem, není jen tak. Pokud si jako kapelu na firemní párty zvolíte kapelu Yezz, věřte, že nebudete muset řešit žádné další starosti. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost, dobrá nálada a úsměv na tváři vašich hostů.

Proto za vás zajistíme podle vašich potřeb aparaturu a zvukaře nebo ozvučení. Samozřejmostí je také reprodukovaná hudba v pauzách a případně i po vystoupení kapely. Užíváme si velké sály, ale cítíme se jako doma i v restauračních prostorech a hospůdkách. Chtějí si vaši hosté zazpívat nebo si zahrát na foukačku? Žádná nestandardní situace není problém.

Tak se pojďme domluvit! Přijedeme za vámi kamkoliv, je to jen o domluvě. Nebojte se nás oslovit, poptávka je nezávazná a nacenění individuální. Vychutnejte si večírek bez zbytečných starostí