logo kapely yezz
Vystoupení kapely, na kterém můžete tančit v oblacích

Vystoupení kapely, na kterém můžete tančit v oblacích

Přemýšlíte nad tím, jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu nebo svatbu? Lahodné pokrmy, skvostné róby, vkusné dekorace a vynikající hudba jsou samozřejmostí. 

Vy si ale stále nejste jistí tím, zda vaši hosté budou na událost opravdu dlouho a s nadšením vzpomínat. Přejete si něco originálního, netradičního, co vytvoří uchvacující atmosféru. Přesně to dokáže těžká mlha ze suchého ledu, která se stane exkluzivním zážitkem!

Proč se rozhodnout pro těžkou mlhu ze suchého ledu?

Těžká mlha ze suchého ledu vytváří pohádkové prostředí, které je vhodné pro první novomanželský tanec na svatbě. Nejenže si užijete okamžik, až se mezi oblaky budete lehce vznášet po parketu, ale tento nádherný moment může také navždy zůstat zaznamenán na fotografiích či videu a připomínat všem tak váš jedinečný den. 

Nemusíte mít strach, že byste v husté mlze na fotkách nebyli vidět. Těžká mlha, jak už její název napovídá, se drží při zemi. 

Využít tento “plazivý” efekt můžete nejen při pomalých tancích na svatbách. To pravé kouzlo může dodat také plesům, a to hlavně maturitním. Mlha může podtrhnout váš nástup, předtančení nebo doprovodný program. Využít se dá ale i při divokém skotačení na jakékoliv oslavě. 

Hravou atmosféru ocení v kombinaci s barevným nasvícením zejména. Mlha se bude válet po zemi, valit se dolů po schodech a vířit, když jí procházíte.

Výhodou efektu je jeho skvělá cenová dostupnost a také to, že mlha vyrobená z CO2 se po určité době odpaří a nikoho tak neobtěžuje. Zahalte se proto i vy do husté mlhy, vzhůru do oblak!

Co je suchý led?

Těžká mlha se vyrábí ze suchého ledu, který není nijak nebezpečný. Suchý led jako takový je pevnou formou oxidu uhličitého (CO2) s teplotou -78,8 °C. Má neobvyklou vlastnost, kterou je sublimace, při které přechází CO2 z pevného skupenství na plyn bez přechodu kapalnou fází – odtud název suchý led.

Při jakékoliv vyšší teplotě dochází tedy k tání suchého ledu, a tak změně jeho skupenství z pevného na plynné a následnému odpařování. Těžká mlha je vytvářena ponořením nuget suchého ledu do horké vody.

Prudce se odpařující oxid uhličitý vytváří jemné bublinky, které vytrhují z vodní hladiny drobné kapičky zchlazené vody a tím vytváří proud mlhy. Mlha je tedy přesněji tvořena směsí chladného oxidu uhličitého a vodní páry. Je zcela bez zápachu a neobsahuje jiné látky. Nezanechává proto žádné skvrny či jiné zbytky na interiéru, oděvech či kůži. Díky tomu, že CO2 je těžší než vzduch, se mlha vždy valí dolů a dají se tak vytvořit zajímavé efekty. 

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER FOR LATEST UPDATE