Proč právě my?

Aneta a Jakub, svatba v Myslechovicích

Aneta a Jakub, svatba v Myslechovicích

nevěsta a ženich

Ti z vás, kteří nechtějí pařit na Kabáty a Míšu Davida, ale hledají kapelu, která roztančí i kuchařku v kuchyni, tak určitě doporučujeme Yezz kapelu. Za nás 100% spokojenost.

Petr a Hanka, svatba v Komorní Lhotce

Petr a Hanka, svatba v Komorní Lhotce

ženich

Moc díky za celý večer. Jste prostě vynikající. Bylo super, že jste nás si s vámi nechali zahrát. Všichni naši hosté byli moc a moc spokojení. Doporučím vás komukoliv

Pája a Luba, svatba v Honěticích

Pája a Luba, svatba v Honěticích

nevěsta a ženich
Kapela Yezz byla skvělou volbou pro naši večerní svatební party. Muzikanti na úrovni, kteří vytvoří jak tu správnou romantickou
atmosféru, tak pořádnou energickou pařbu! Díky nim se na naší svatbě tančilo od začátku do konce. Hudba je velmi důležitý aspekt každé události a právě i skrze neotřelý repertoár kapely Yezz si hosté odnesli opravdu výjimečný
zážitek z naší svatby.

Věra, firemní večírek na Vltavě

Věra, firemní večírek na Vltavě

společnost UnionOcel, s.r.o.

Firemní večírek jsme pořádali na dvou souběžně plujících lodích po Vltavě. Sklidili jsme samé pozitivní ohlasy a jsme si vědomi toho, jak velký podíl na tom mají pánové z kapely Yezz. Jsou nejen skvělí muzikanti, ale také vnímaví ke svému okolí, takže vždy dobře odtušili, na jaký typ hudby jsou hosté naladěni. Vyšli nám ve všem maximálně vstříc a flexibilně si poradili i s překážkami, které s sebou hraní na jedoucí lodi přináší. Předvedli skvělou show, jsem přesvědčená, že tančily i ryby v řece.

Anežka, svatba v Kralupech

Anežka, svatba v Kralupech

nevěsta
Přijeli nám zahrát na svatbu až z Ostravy a jejich vystoupení bylo perfektní! Rock´n´roll se nám líbí a i naše hosty bavil, tančilo se a zpívalo se, máme od hostů jen pozitivní odezvy. Kapela byla ochotna propůjčit mikrofon ke svatebním hrám a zapůjčili aparaturu na diskotéku po vystoupení, za což jim také moc děkujeme! Navíc se na naše přání naučili zahrát náš oblíbený song a tím si nás taky získali. Vystoupení mělo říz, rozjeli to naplno, no nemělo to chybu!

 

Petr, Kácení máje v Tiché

Petr, Kácení máje v Tiché

místostarosta obce a pořadatel akce

Po loňském nezapomenutelném vystoupení přijala i letos kapela YEZZ naše pozvání na akci Kácení máje v obci Tichá, kde předvedla energickou show plnou skvělé muziky. Kapela YEZZ je zárukou toho, že se lidé na Vaší akci nebudou nudit! Děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho dalších vydařených koncertů. Minimálně tak dobrých, jako byl ten v Tiché.

Katka, oslava narozenin v Soběšovicích

Katka, oslava narozenin v Soběšovicích

manželka oslavence a organizátorka

Akce se vyvedla, děkujeme za vaše úžasné vystoupení. Bylo to skvělé. Všechno do sebe zapadalo a jsem ráda, že i vy, byť účinkující, jste si oslavu užili. Naši španělští přátelé, kteří se oba živí hudbou, z vás byli nadšení.

Ivana, svatba ve Lhotce u Kozlovic

Ivana, svatba ve Lhotce u Kozlovic

nevěsta

Na naší svatbě jsme měli opravdu velké vedro, svatebčané těžce odfukovali a hledali stínek, kde by se mohli zchladit. Takže jsme si spolu s hudebníky mysleli, že se nikomu nebude chtít vstát z židlí, natož v takovém vedru ještě tančit. Opak byl pravdou! Kapela to tak rozjela, že se svatebčané pořádně rozjeli. Kapelu shledáváme jako nebezpečně návykovou a nanejvýš doporučeníhodnou!”

Barbora a Michal, svatba ve Vsetíně

Barbora a Michal, svatba ve Vsetíně

nevěsta a ženich

Jsme opravdu moc šťastní, že jste nám hráli na naší svatbě právě Vy. Váš výkon hodnotíme jako naprosto fantastický zážitek. Během dnešního dne nám chodí zprávy od svatebních hostů, a v každé zprávě stojí, že kapela byla skvělá. O tom svědčí také to, že po celou dobu Vašeho vystoupení bylo nádvoří plné a trsalo se o sto šest. Také jsme Vám chtěli poděkovat za to, že jste nám zahráli krásnou píseň na 1. novomanželský tanec.

Vše bylo profesionální a bez jediné chyby. Pokud by někdo váhal nad tím, zda zvolit kapelu Yezz, tak doporučujeme neváhat a hned zarezervovat. Kapela Yezz je jistotou dobré zábavy.

Petra a Jiří, svatba v Albertovci

Petra a Jiří, svatba v Albertovci

nevěsta a ženich
Chceme vám moc poděkovat za vystoupení na naší svatbě. Jste parta sympaťáků, kteří opravdu umí hrat. Všechny naše hosty jste roztančili a přispeli tak k perfektní zábavě. A nikomu nevadilo, že prostor k tanci nebyl na Albertovci zrovna ideální.
Děkujem, že jste přispěli k pohodové atmosféře celého dne, protože i díky vám byl ten náš den opravdu dokonalý.

 

Tereza a Vláďa, svatba ve Vratimově

Tereza a Vláďa, svatba ve Vratimově

Nevěsta a ženich

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat za skvělý hudební zážitek a třešničku na dortu naší svatby. Kapelu jsme vybírali dlouho a uvážlivě, určitě se nevyplatí na takové věci šetřit. Byli jsme nadmíru spokojeni a hosté nadšeni. Protančené střevíce a bolavé nohy druhý den byly jen dalším důkazem. Líbilo se nám také velmi vstřícné a profesionální chování celé kapely. Palec nahoru!

Vašek a Darina, svatba v Ostravě

Vašek a Darina, svatba v Ostravě

Ženich a nevěsta

S kapelou Yezz máme dlouhodobé zkušenosti. Je to častá volba pro mnohé oslavy většího významu a byla to i samozřejmá volba pro naši svatbu. Ta pro nás byla nezapomenutelná a kapela Yezz na tom má obří podíl. Zcela přirozeně vytvářejí skvělou atmosféru, ve které se snadno odváže každý Můžeme ji jedině doporučit!

Petr, Kácení máje v obci Tichá

Petr, Kácení máje v obci Tichá

Kulturní komise obce Tichá

Tímto bychom chtěli poděkovat kapele Yezz za naprosto fantastické vystoupení, které u nás na kácení máje předvedli. Jejich strhující a profesionální vystoupení nenechalo nikoho chladným a svým vystoupením byli skvělou tečkou na závěr naší akce. Kapela Yezz je parta naprosto úžasných lidí s ještě úžasnějším hudebním repertoárem. Chlapi, děkujeme za skvělý zážitek a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Jirka a Martina, svatba ve Velkých Hošticích

Jirka a Martina, svatba ve Velkých Hošticích

Ženich a nevěsta

Kapela nás naprosto nadchla před dvěma lety na jiné svatbě, kde měla pro novomanžely připraveno překvapení v podobě duetu z Fantoma opery. Byli zkrátka celkově skvělí, takže pro nás jasná volba. A jak se ukázalo, ta jediná správná. Kluci jsou strašně přátelští, pohodoví, a vaši akci povznesou na jinou úroveň nejen hudbou.

Dalibor, agentura Promoteum

Dalibor, agentura Promoteum

Pořadatel absolventského plesu

Skupina Yezz byla trefa do černého. Perfektní jednání, dochvilnost, samostatnost a hlavně fantastický hudební zážitek. Vřele doporučují nejen organizátoři akce, ale také 300 našich hostů.

Eva, svatba v Ostravě

Eva, svatba v Ostravě

Eva, nevěsta

Skvělá hudba, repertoár, který nenechá nikoho sedět, písnička na přání pro první tanec a skvělá komunikace po celou dobu přípravy i samotného hraní…a vůbec…super kluci!

Alena a Joel, svatba v Bartošovicích

Alena a Joel, svatba v Bartošovicích

Nevěsta a ženich

Kapelu Yezz jsme si objednali na večerní zábavu na naší svatbě. Kapela hrála skvělou směsici písniček, byla plná energie. Všichni z kapely jsou velmi talentovaní hudebníci. Taneční parket nebyl nikdy prázdný a svatebčané moc chválili, jak je kapela zábavná a jak skvěle hraje. Lepší kapelu jsme si opravdu vybrat nemohli – byla zlatým hřebem večera. Všem kapelu vřele doporučujeme!

Marek, svatba v Ostravě

Marek, svatba v Ostravě

Ženich

Kapelu Yezz známe už delší dobu, na naší svatbě to tak byla sázka na jistotu. Nemohli jsme si vybrat lépe. Kapela hraje skvěle a má na podobné akce skvělý repertoár. Za zmínku také stojí jejich profesionální přístup a naprosto bezproblémová komunikace. Můžeme jedině doporučit.

Anna a Filip, svatba ve Vranově nad Dyjí

Anna a Filip, svatba ve Vranově nad Dyjí

Ženich a nevěsta

Už při plánování nám bylo jasné, že hudba bude to, co z naší svatby udělá nezapomenutelnou událost. S výběrem kapely jsme si dali velmi záležet a jsme moc rádi, že za námi Yezz vážili tak dlouhou cestu. Lépe jsme vybrat nemohli, a důkazem je 70 nadšených a utančených svatebčanů, kteří si naši svatbu nemůžou vynachválit. Teď jen čekáme na příležitost, kdy je budeme moci pozvat znovu.

Veronika, svatba ve Svratouchu

Veronika, svatba ve Svratouchu

Nevěsta

Svatbu jsme pojali v retro stylu a chtěli jsme oblečení podtrhnout i hudbou. Na Yezz jsem narazila náhodou na internetu, zkoukla pár videí na youtube a rozhodla se to risknout. Od začátku skvělá komunikace. Napsala jsem datum, a za 4 měsíce ukázala na místo, kde to můžou rozbalit… A oni to sakra rozbalili.

Nikdy před tím jsem nezažila, že by se tancovalo od první písničky. Ke konci už byli na parketu i lidi, o kterých vím, že z principu netančí, a s ostatními vytleskávali přídavky. Yezz hraje perfektně perfektní hudbu. Prostě pecka. Dík a jen tak dál.

Michal, studentský ples ostravského Gymnázia Hladnov

Michal, studentský ples ostravského Gymnázia Hladnov

Pořadatel

Kapela byla suprová, až jsme měli pocit, že jsme se vrátili zpátky v čase. Dnes už není moc v módě poslouchat na plesech živou kapelu, takže to byl zážitek.